Uprawnieni do gry
W turnieju klubowym mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap PZG. W przypadku posiadania handicapu wydanego przez inną federację niż PZG, uczestnik zobowiązany jest do jego okazania.
Harmonogram Turnieju:
Sobota, 12 października
10:00 Powitanie i odprawa przed turniejem
10:15 Start Turnieju Głównego – Shot Gun
Poczęstunek po 9 dołkach – po drodze
15:30 Bufet
16:30 Prezentacje
17:00 Ceremonia wręczenia nagród i Loteria Score cardowa
Niedziela, 13 października
09:00 Start II Rundy Turnieju Głównego z I i X tee
14:00 Lunch
17:00 Ceremonia Wręczenia Nagród
Opłata wpisowa
Tee | Time | Nazwisko | pkt. Bonusowe | stb z R1 | total | grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 TEE | 09:00 | Tomaszczyk Lech | 7 | 31 | 38 | 12,5-24,4 | 9 |
1 TEE | 09:00 | Tutko Sylwester | 5 | 33 | 38 | 12,5-24,4 | 10 |
1 TEE | 09:00 | Witt Marek | 2 | 36 | 38 | 12,5-24,4 | 11 |
1 TEE | 09:00 | Kawecki Tomasz | 6 | 31 | 37 | 12,5-24,4 | 12 |
1 TEE | 09:10 | Błoński Sebastian | 5 | 36 | 41 | 12,5-24,4 | 5 |
1 TEE | 09:10 | Kaliciak Czesław | 5 | 36 | 41 | 12,5-24,4 | 6 |
1 TEE | 09:10 | Kawecki Gustaw | 4 | 37 | 41 | 12,5-24,4 | 7 |
1 TEE | 09:10 | Pietraszyński Rafał | 5 | 35 | 40 | 12,5-24,4 | 8 |
1 TEE | 09:20 | Kolasiński Tristan | 8 | 38 | 46 | 12,5-24,4 | 1 |
1 TEE | 09:20 | Raczycki Grzegorz | 5 | 38 | 43 | 12,5-24,4 | 2 |
1 TEE | 09:20 | Majewski Paweł | 10 | 32 | 42 | 12,5-24,4 | 3 |
1 TEE | 09:20 | Kolasa Zbigniew | 4 | 38 | 42 | 12,5-24,4 | 4 |
1 TEE | 09:30 | Roman Izabela | 5 | 29 | 34 | Kobiety | 5 |
1 TEE | 09:30 | Śliwińska Jolanta | 4 | 29 | 33 | Kobiety | 6 |
1 TEE | 09:30 | Kolasińska Erwina | 5 | 27 | 32 | Kobiety | 7 |
1 TEE | 09:30 | Jaklund Anette | 0 | 26 | 26 | Kobiety | 8 |
1 TEE | 09:40 | Matejek Teresa | 4 | 34 | 38 | Kobiety | 1 |
1 TEE | 09:40 | Jacyna-Witt Małgorzata | 5 | 32 | 37 | Kobiety | 2 |
1 TEE | 09:40 | Aloksa-Majewska Aneta | 8 | 27 | 35 | Kobiety | 3 |
1 TEE | 09:40 | Hahs Elżbieta | 7 | 28 | 35 | Kobiety | 4 |
1 TEE | 09:50 | Daniek Emil | 10 | 25 | 35 | 24,5-36 | 5 |
1 TEE | 09:50 | Kaznocha Michał | 5 | 29 | 34 | 24,5-36 | 6 |
1 TEE | 09:50 | Kuczyński Andrzej | 6 | 27 | 33 | 24,5-36 | 7 |
1 TEE | 09:50 | Iżykowski Jacek | 4 | 27 | 31 | 24,5-36 | 8 |
1 TEE | 10:00 | Bober Piotr | 5 | 39 | 44 | 24,5-36 | 1 |
1 TEE | 10:00 | Staniak Ryszard | 5 | 36 | 41 | 24,5-36 | 2 |
1 TEE | 10:00 | Kolasiński Dawid | 8 | 32 | 40 | 24,5-36 | 3 |
1 TEE | 10:00 | Pająk Bogusław | 7 | 32 | 39 | 24,5-36 | 4 |
1 TEE | 10:10 | Kudelnicki Roman | 5 | 30 | 35 | 0-12,4 | 5 |
1 TEE | 10:10 | Blatkeiwicz Krzysztof | 5 | 29 | 34 | 0-12,4 | 6 |
1 TEE | 10:10 | Kuriata Dariusz | 4 | 30 | 34 | 0-12,4 | 7 |
1 TEE | 10:10 | Safanów Jerzy | 5 | 29 | 34 | 0-12,4 | 8 |
1 TEE | 10:20 | Sykulski Jacek | 4 | 40 | 44 | 0-12,4 | 1 |
1 TEE | 10:20 | Sałuda Jerzy | 10 | 33 | 43 | 0-12,4 | 2 |
1 TEE | 10:20 | Góra Marek | 5 | 33 | 38 | 0-12,4 | 3 |
1 TEE | 10:20 | Szlachcikowski Jacek | 4 | 32 | 36 | 0-12,4 | 4 |
10 TEE | 09:00 | Hahs Zbigniew | 4 | 32 | 36 | 12,5-24,4 | 13 |
10 TEE | 09:00 | Bryła Włodzimierz | 3 | 33 | 36 | 12,5-24,4 | 14 |
10 TEE | 09:00 | Rogoziński Roman | 3 | 31 | 34 | 12,5-24,4 | 15 |
10 TEE | 09:00 | Kolasiński Krzysztof | 4 | 29 | 33 | 12,5-24,4 | 16 |
10 TEE | 09:10 | Kwiatkowski Ireneusz | 2 | 30 | 32 | 12,5-24,4 | 17 |
10 TEE | 09:10 | Kiedrowski Robert | 3 | 28 | 31 | 12,5-24,4 | 18 |
10 TEE | 09:10 | Olewnik Tadeusz | 3 | 28 | 31 | 12,5-24,4 | 19 |
10 TEE | 09:10 | Matejek Zdzisław | 3 | 27 | 30 | 12,5-24,4 | 21 |
10 TEE | 09:20 | Witczak Wiesław | 4 | 24 | 28 | 12,5-24,4 | 22 |
10 TEE | 09:20 | Brzozowski Andrzej | 4 | 24 | 28 | 12,5-24,4 | 23 |
10 TEE | 09:20 | Wiśniewski Janusz | 3 | 25 | 28 | 12,5-24,4 | 24 |
10 TEE | 09:20 | Zwierz Paweł | 3 | 22 | 25 | 12,5-24,4 | 27 |
10 TEE | 09:30 | Niedźwiecki Borys | 3 | 25 | 28 | 12,5-24,4 | 25 |
10 TEE | 09:30 | Senger Wojciech | 0 | 28 | 28 | 12,5-24,4 | 26 |
10 TEE | 09:30 | Bober Aurelia | 3 | ||||
10 TEE | 09:40 | Górski Lesław | 5 | 26 | 31 | 0-12,4 | 9 |
10 TEE | 09:40 | Chrzanowski Sylwester | 3 | 23 | 26 | 0-12,4 | 10 |
10 TEE | 09:40 | Śliwiński Artur | |||||
10 TEE | 09:40 | Piesik Robert | 4 | 19 | 23 | 12,5-24,4 | 28 |
10 TEE | 09:50 | Malta Zenobia | 4 | 21 | 25 | Kobiety | 9 |
10 TEE | 09:50 | Konieczna Sławomira | 0 | 23 | 23 | Kobiety | 10 |
10 TEE | 09:50 | Czaban Henryk | 4 | 24 | 28 | 24,5-36 | 9 |
10 TEE | 10:00 | Chełstowska Zofia | 10 | 34 | 44 | 37-54 | 1 |
10 TEE | 10:00 | Jacyna Marek | 7 | 20 | 27 | 37-54 | 2 |
10 TEE | 10:00 | Jurkowski Tadeusz | 8 | 17 | 25 | 37-54 | 3 |
10 TEE | 10:00 | Styś Stanisław | 4 | 14 | 18 | 24,5-37 | 10 |
Brak szczegółów
Data od | 12-10-2019 |
Data do | 13-10-2019 |
Rejestracja od | 23-12-2018 |
Rejestracja do | 11-10-2019 |