Uprawnieni do gry
W turnieju Mistrzostw Klubu Binowo Park mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap PZG. W przypadku posiadania handicapu wydanego przez inną federację niż PZG, uczestnik zobowiązany jest do jego okazania.
Format
• Stroke Play brutto
• Stroke Play netto
Opłata wpisowa
• 90 pln dla członków BPGC
• 350 pln dla niezrzeszonych w BPGC
• 50 pln dla juniorów w BPGC
• 290 pln dla członków ABGC, Modrego Lasu, Klubu Golfowego Zawarcie, Gorzowskiego Klubu Golfowego, Kamienia Country Club
• 170 pln juniorzy ABGC, Modrego Lasu i Pola Golfowego Zawarcie
• 200 pln niezrzeszeni juniorzy
Opłata zawiera posiłek!
Tees:
• kobiety i juniorzy do 12 lat – tee czerwone;
• mężczyźni i juniorzy powyżej 12 lat – tee żółte;
• mężczyźni powyżej 75 lat – czerwone tee
• juniorki do 12 lat - tee pomarańczowe
Kategorie
• Mężczyźni – pierwsze trzy miejsca brutto. Mistrz, I Vice-Mistrz, II Vice-Mistrz Klubu w kategorii Mężczyzn
• Kobiety - pierwsze trzy miejsca brutto. Mistrzyni, I Vice-Mistrzyni, II Vice-Mistrzyni Klubu w kategorii Kobiet
• Juniorzy – pierwsze trzy miejsca w kategorii brutto. Mistrz, I Vice-Mistrz, II Vice-Mistrz Klubu w kategorii Juniorów
• Juniorki – pierwsze trzy miejsca w kategorii brutto. Mistrzyni, I Vice-Mistrzyni, II Vice-Mistrzyni Klubu w kategorii Juniorek
• Seniorzy – pierwsze trzy miejsca w kategorii brutto
• Seniorki – pierwsze trzy miejsca w kategorii brutto
• Mid Amatorzy – pierwsze trzy miejsca w kategorii brutto
• Mid Amatorki – pierwsze trzy miejsca w kategorii brutto
• Master Seniorzy – pierwsze miejsce w kategorii brutto
• Master Seniorki – pierwsze miejsce w kategorii brutto
• Klasyfikacja netto połączona mężczyzn, kobiet i juniorów - pierwsze trzy miejsca
Mistrzem klubu może zostać tylko członek klubu BPGC. W turnieju obowiązuje zasada brutto przed netto.
Nagrody
Puchary za pierwsze 3 miejsca, nagrody rzeczowe za pierwsze 3 miejsca.
Remis
W Mistrzostwach Klubu w przypadku remisu o pierwszym miejscu zadecyduje dogrywka w systemie „nagła śmierć” na dołkach nr 1 i 9. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.
Postanowienia dodatkowe
Turniej rozgrywany jest zgodnie z Regulaminem Ogólnym Turniejów rozgrywanych na polu golfowym Binowo Park. Akceptując powyższy Regulamin uczestnik akceptuje Regulamin Ogólny.
Mistrzostwa Klubu 2019 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lista startowa na 15.09.2019 (niedziela) | ||||||||||
I TEE | X TEE | |||||||||
09:00 | 21 | T18 | Zalewski Krzysztof | 89 | 09:00 | 25 | T24 | Pietrzak Przemysław | 93 | |
09:00 | 22 | 22 | Raczycki Grzegorz | 91 | 09:00 | 26 | T24 | Głogowski Andrzej | 93 | |
09:00 | 23 | 23 | Perez Jason | 92 | 09:00 | 27 | T27 | Witkowski Bogdan | 94 | |
09:00 | 24 | T24 | Biesaga Piotr | 93 | 09:00 | 28 | T27 | Górski Lesław | 94 | |
09:10 | 17 | T16 | Podlecki Jan | 88 | 09:10 | 29 | T27 | Kawecki Tomasz | 94 | |
09:10 | 18 | T18 | Wojtkun Krzysztof | 89 | 09:10 | 30 | T30 | Hofman Piotr Ryszard | 95 | |
09:10 | 19 | T18 | Gwarda Paweł | 89 | 09:10 | 31 | T30 | Pietraszyński Rafał | 95 | |
09:10 | 20 | T18 | Boniewski Krzysztof | 89 | 09:10 | 32 | T30 | Tutko Sylwester | 95 | |
09:20 | 13 | T13 | Wójcik Arkadiusz | 86 | 09:20 | 33 | T30 | Bryła Włodzimierz | 95 | |
09:20 | 14 | T13 | Mendak Kazimierz | 86 | 09:20 | 34 | T34 | Majewski Paweł | 96 | |
09:20 | 15 | 15 | Grzelak Paweł | 87 | 09:20 | 35 | T34 | Witczak Wiesław | 96 | |
09:20 | 16 | T16 | Blatkiewicz Krzysztof | 88 | 09:20 | 36 | T34 | Błoński Sebastian | 96 | |
09:30 | 9 | T7 | Góra Marek | 83 | 09:30 | 37 | 37 | Świtalski Janusz Marian | 98 | |
09:30 | 10 | T7 | Safanów Jerzy | 83 | 09:30 | 38 | T38 | Hahs Zbigniew | 100 | |
09:30 | 11 | 11 | Sałuda Jerzy | 84 | 09:30 | 39 | 40 | Biesaga Aleksander | 101 | |
09:30 | 12 | 12 | Sykulski Jacek Bogusław | 85 | 09:30 | 40 | T41 | Makarewicz Marek | 102 | |
09:40 | 5 | T4 | Kudelnicki Roman | 79 | 09:40 | 41 | T41 | Kolasiński Krzysztof | 102 | |
09:40 | 6 | 6 | Wardyn Mateusz | 80 | 09:40 | 42 | T43 | Piesik Robert | 105 | |
09:40 | 7 | T7 | Majewski Bartosz | 83 | 09:40 | 43 | T43 | Daniek Emil | 105 | |
09:40 | 8 | T7 | Śliwiński Artur | 83 | 09:40 | 44 | 45 | Tomaszczyk Lech | 106 | |
09:50 | 1 | 1 | Kuriata Dariusz | 75 | 09:50 | 45 | 46 | Kaliciak Czesław | 109 | |
09:50 | 2 | 2 | Szlachcikowski Jacek | 76 | 09:50 | 46 | T47 | Kaznocha Michał | 110 | |
09:50 | 3 | 3 | Olszewski Szymon | 77 | 09:50 | 47 | T47 | Kolasa Zbigniew | 110 | |
09:50 | 4 | T4 | Wiśniewski Janusz | 79 | 09:50 | 48 | 49 | Brzozowski Andrzej | 111 | |
10:00 | 5 | 5 | Aloksa-Majewska Aneta | 95 | 10:00 | 49 | 50 | Grab Mirosław | 112 | |
10:00 | 6 | 6 | Roman Izabela | 101 | 10:00 | 50 | 51 | Bober Piotr | 113 | |
10:00 | 7 | 7 | Gajczyk - Góra Teresa | 104 | 10:00 | 51 | T52 | Pająk Bogusław | 119 | |
10:00 | 8 | 8 | Witkowska Majka | 110 | 10:00 | |||||
10:10 | 1 | 1 | Mida Dorota | 77 | 10:10 | 52 | T52 | Jurkowski Tadeusz | 119 | |
10:10 | 2 | 2 | Kolasińska Erwina | 84 | 10:10 | 53 | 54 | Wilk Józef | 124 | |
10:10 | 3 | 3 | Górska Elżbieta | 90 | 10:10 | 54 | 55 | Kuczyński Andrzej | 131 | |
10:10 | 4 | 4 | Strzelczyk Małgorzata | 94 | 10:10 | |||||
10:20 | 5 | 4 | Makarewicz Alex | 92 | 10:20 | 55 | T38 | Niewęgłowski Zdzisław | 100 | |
10:20 | 6 | 5 | Lesiakowski Piotr | 100 | 10:20 | 56 | RET | Kłoda Leszek | ||
10:20 | 7 | 6 | Kolasiński Dawid | 117 | 10:20 | NS | Staniak Ryszard | |||
10:20 | 8 | 10:20 | ||||||||
10:30 | 1 | 1 | Kulig Alicja | 81 | 10:30 | 9 | 9 | Błońska Anna | 111 | |
10:30 | 2 | 1 | Kolasiński Tristan | 82 | 10:30 | 10 | 10 | Hahs Elżbieta | 113 | |
10:30 | 3 | T2 | Niedźwiecki Borys | 87 | 10:30 | 11 | 11 | Chełstowska Zofia | 117 | |
10:30 | 4 | T2 | Kawecki Gustaw | 87 | 10:30 |
Brak szczegółów
Data od | 14-09-2019 |
Data do | 15-09-2019 |
Rejestracja od | 22-12-2018 |
Rejestracja do | 13-09-2019 |