Data
23 września 2018r.
Harmonogram
10:30 – start Juniorów grających 18-ście dołków
12:30 – start Juniorów grających na 9-ciu dołkach (młodsi niż 10 lat, bez HCP)
15:30 – Lunch
16:00 – start turnieju Drive, Chip & Putt
17:30 - ceremonia wręczenia nagród
Opłata wpisowa
40 pln juniorzy BPGC
120 juniorzy pozostali
Opłata zawiera posiłek !
Tees
Juniorzy urodzeni przed 2006 rokiem - żółte
Juniorzy urodzeni w 2006 i 2007 roku - czerwone
Juniorki urodzone przed 2006 rokiem - czerwone
Dzieci urodzone w 2006 roku lub później - pomarańczowe
Juniorzy i Juniorki nieposiadający hcp – niebieskie
Format
Stableford brutto i netto
Juniorzy i Juniorki z oficjalny hcp do 36 – 18 dołków
Juniorzy i Juniorki z oficjalny hcp od 37 do 54 – 9 dołków
Juniorzy bez oficjalnego hcp – 9 dołków
Dzieci urodzeni w 2008 i później – 9 dołków
Regulamin
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St. Andrews
Kategorie
Puchary za pierwsze trzy miejsca w następujących kategoriach:
Stableford brutto:
• Dziewczęta KZK (nieposiadający oficjalnego hcp)
• Chłopcy KZK (nieposiadający oficjalnego hcp)
• Dzieci do 10 lat ( 2008 - …)
• Młodzicy i Młodziczki (2007 – 2006)
• Juniorzy Młodsi i Juniorki Młodsze (2005 – 2003)
• Juniorzy i Juniorki (2002 – 2000)
• Grupa hcp 37-54
Stableford netto:
• Dzieci do 10 lat ( 2008 - …)
• Grupa hcp +5-21,0
• Grupa hcp 21,1-36
• Grupa hcp 37-54
Obowiązuje zasada brutto przed netto.
(Nagradzana osoba w kategorii brutto, nie jest
klasyfikowana w kategorii netto.)
Remis
W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kat. netto zdecyduje niższy handicap, w kat. brutto wyższy handicap. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga 9,
ostatnie 6, 3, 1 dołek (liczone od tee nr 10)
11:00 | Patrik | Fassero |
---|---|---|
11:00 | Tristan | Kolasiński |
11:00 | Ala | Kulig |
11:10 | Piotr | Lesiakowski |
11:10 | Bartek | Płotecki |
11:10 | Natalka | Czaban |
11:20 | Gustaw | Kawecki |
11:20 | Łukasz | Zmysłowski |
11:20 | Staś | Styś |
11:30 | Borys | Niedźwiecki |
11:30 | Olivier | Bartosewicz |
11:30 | Dawid | Kolasiński |
12:30 | Alex | Makarewicz |
12:30 | Marcel | Przybylski |
12:40 | Wojciech | Wetoszka |
12:40 | Nathan | Garda |
12:40 | Jakub | Cynowski |
12:50 | Cyprian | Iwasio |
12:50 | Filip | Wyborny |
12:50 | Aurelia | Bober |
13:00 | Szymon | Jurkowski |
13:00 | Daria | Sosnowska |
13:00 | Roksana | Rogalska |
13:10 | Maja | Celoch |
13:10 | Zosia | Warmbier |
13:10 | Nel | Bryła |
13:20 | Maksymilian | Łuczaj |
13:20 | Oliwer | Sosnowski |
13:20 | Eryk | Kopa |
13:30 | Kuba | Styś |
13:30 | Marek | Jacyna |
13:30 | Wiktor | Drozd |
Wyniki Juniorów grających 18 dołków
Wyniki Juniorów grających 9 dołków
Wyniki Drive&Chip&Putt
Brak szczegółów
Data od | 23-09-2018 |
Data do | 23-09-2018 |
Rejestracja od | 17-01-2018 |
Rejestracja do | 22-09-2018 |