Lista startowa zostanie opublikowana dzień przed turniejem do godz. 17:00
Otwarte Mistrzostwa Baltic Barracks (2017-09-24) | ||
---|---|---|
Binowo Park Golf Club 18 | ||
Stroke Play Brutto | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | R1 |
1 | Kudelnicki Roman | 75 |
2 | Zmysłowski Rafał, Piotr | 77 |
3 | Sykulski Jacek Bogusław | 80 |
4 | Góra Marek | 81 |
5 | Mendak Kazimierz | 82 |
6 | Dudziński Marcin | 83 |
7 | Kołodziejczak Piotr | 84 |
8 | Chrzanowski Sylwester | 84 |
9 | Konieczny Mariusz | 85 |
10 | Vinther Henrik | 87 |
11 | Szlachcikowski Jacek | 87 |
12 | Lampart Roman | 87 |
13 | Mazurkiewicz Przemysław | 87 |
14 | Kuriata Dariusz | 87 |
15 | Raczycki Grzegorz | 89 |
16 | Wiśniewski Janusz | 89 |
17 | Ward Bob | 91 |
18 | Witkowski Bogdan | 91 |
19 | Jacyna - Witt Małgorzata | 91 |
20 | Murgrabia Wojciech | 92 |
21 | Safanów Jerzy | 93 |
22 | Zakrzewska Ewelina | 94 |
23 | Bujalski Zbigniew | 94 |
24 | Pruchniewicz Jan | 95 |
25 | Aloksa-Majewska Aneta | 95 |
26 | Kolasiński Tristan | 95 |
27 | Dahl Peter | 95 |
28 | Biesaga Piotr | 96 |
29 | Wojciechowski Grzegorz | 96 |
30 | Kolasińska Erwina | 96 |
31 | Smaga Aleksandra | 96 |
32 | Podlecki Jan | 96 |
33 | Zalewski Krzysztof | 96 |
34 | Pietraszyński Rafał | 96 |
35 | Gam Mikael | 97 |
36 | Olszewski Andrzej | 97 |
37 | Bryła Włodzimierz | 98 |
38 | Talerczyk Mariusz | 98 |
39 | Zwierz Paweł | 98 |
40 | Stankiewicz Mirosław | 99 |
41 | Smaruj Krzysztof | 100 |
42 | Hahs Zbigniew | 101 |
43 | Sander Inge | 101 |
44 | Piesik Robert | 102 |
45 | Roman Izabela | 102 |
46 | Harmsel Erjan Ter | 102 |
47 | Madsen Valther | 104 |
48 | Łangowski Hieronim | 105 |
49 | Brogaard Jesper | 107 |
50 | Morawiak Janusz | 107 |
51 | Zwierkowski Roman | 107 |
52 | Hahs Elżbieta | 107 |
53 | Olewnik Tadeusz | 110 |
54 | Czaban Henryk | 110 |
55 | Walby Richard | 111 |
56 | Wojdyr Krystyna | 111 |
57 | Brzozowski Andrzej | 112 |
58 | Witkowska Majka | 112 |
59 | Wojnarowski Adam | 112 |
60 | Adamowicz Grzegorz | 112 |
61 | Sander Allan Holst | 113 |
62 | Kaczyński Marek | 113 |
63 | Kolasiński Krzysztof | 113 |
64 | Engler Jana | 117 |
65 | Raczycka Anna | 117 |
66 | Tesch Tobias | 125 |
67 | Falkenhagen Tesch Pia | 127 |
68 | Holm Henrik | 128 |
69 | Iżykowski Jacek | 130 |
70 | Kibsgaard Asger | 131 |
71 | Buhl Margit | 131 |
Stableford Netto - Stableford Netto | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | R1 |
1 | Kudelnicki Roman | 40 |
2 | Dahl Peter | 37 |
3 | Witkowska Majka | 36 |
4 | Vinther Henrik | 35 |
5 | Kołodziejczak Piotr | 35 |
6 | Smaga Aleksandra | 35 |
7 | Sykulski Jacek Bogusław | 35 |
8 | Hahs Elżbieta | 35 |
9 | Zmysłowski Rafał, Piotr | 34 |
10 | Mendak Kazimierz | 34 |
11 | Smaruj Krzysztof | 34 |
12 | Kolasińska Erwina | 34 |
13 | Czaban Henryk | 34 |
14 | Witkowski Bogdan | 34 |
15 | Mazurkiewicz Przemysław | 34 |
16 | Biesaga Piotr | 33 |
17 | Wojciechowski Grzegorz | 33 |
18 | Raczycki Grzegorz | 33 |
19 | Murgrabia Wojciech | 33 |
20 | Łangowski Hieronim | 32 |
21 | Chrzanowski Sylwester | 32 |
22 | Szlachcikowski Jacek | 32 |
23 | Góra Marek | 32 |
24 | Madsen Valther | 32 |
25 | Aloksa-Majewska Aneta | 32 |
26 | Kuriata Dariusz | 32 |
27 | Engler Jana | 31 |
28 | Jacyna - Witt Małgorzata | 31 |
29 | Dudziński Marcin | 31 |
30 | Lampart Roman | 31 |
31 | Pietraszyński Rafał | 31 |
32 | Wiśniewski Janusz | 31 |
33 | Ward Bob | 30 |
34 | Hahs Zbigniew | 30 |
35 | Roman Izabela | 30 |
36 | Kaczyński Marek | 29 |
37 | Pruchniewicz Jan | 29 |
38 | Konieczny Mariusz | 29 |
39 | Zwierkowski Roman | 29 |
40 | Zwierz Paweł | 29 |
41 | Talerczyk Mariusz | 28 |
42 | Safanów Jerzy | 28 |
43 | Zakrzewska Ewelina | 28 |
44 | Kolasiński Tristan | 28 |
45 | Buhl Margit | 28 |
46 | Stankiewicz Mirosław | 27 |
47 | Brogaard Jesper | 27 |
48 | Zalewski Krzysztof | 27 |
49 | Bryła Włodzimierz | 27 |
50 | Olewnik Tadeusz | 26 |
51 | Podlecki Jan | 26 |
52 | Iżykowski Jacek | 25 |
53 | Morawiak Janusz | 25 |
54 | Bujalski Zbigniew | 25 |
55 | Piesik Robert | 24 |
56 | Kolasiński Krzysztof | 24 |
57 | Olszewski Andrzej | 24 |
58 | Falkenhagen Tesch Pia | 23 |
59 | Brzozowski Andrzej | 23 |
60 | Sander Inge | 23 |
61 | Raczycka Anna | 23 |
62 | Walby Richard | 22 |
63 | Harmsel Erjan Ter | 22 |
64 | Sander Allan Holst | 21 |
65 | Gam Mikael | 21 |
66 | Wojnarowski Adam | 21 |
67 | Wojdyr Krystyna | 19 |
68 | Kibsgaard Asger | 13 |
69 | Tesch Tobias | 13 |
STROKE PLAY BRUTTO AGC | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | R1 |
1. | Vinther Henrik | 87 |
2. | Dahl Peter | 95 |
3. | Harmsel Erjan Ter | 102 |
4. | Brogaard Jesper | 107 |
5. | Engler Jana | 117 |
6. | Holm Henrik | 128 |
7. | Buhl Margit | 131 |
STABLEFORD NETTO AGC | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | R1 |
1. | Dahl Peter | 37 |
2. | Vinther Henrik | 35 |
3. | Engler Jana | 31 |
4. | Buhl Margit | 28 |
5. | Brogaard Jesper | 27 |
6. | Harmsel Erjan Ter | 22 |
LONGEST DRIVE men | Zbigniew Bujalski | |
LONGEST DRIVE women | Izabela Roman | |
CLOSEST TO THE PIN 8 | Krystyna Wojdyr | |
CLOSEST TO THE PIN 15 | Małgorzata Jacyna Witt |
Brak szczegółów
Data od | 24-09-2017 |
Data do | 24-09-2017 |
Rejestracja od | 17-01-2017 |
Rejestracja do | 23-09-2017 |