fbpx
Pola Golfowe: niedostępne Driving Range: niedostępny Golf carts: niedostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl | 91 404 15 33

Binowo Binowo Nauka gry w golfa

Poniżej kilka propozycji, które świetnie sprawdzą się jako prezent pod choinką!

„Spróbuj Golfa”

Spróbuj golfa to program 90 min treningu golfowego z wykwalifikowanym trenerem! W cenie: opieka trenerska, wejście na pole,sprzęt, piłki! Cena za spotkanie: 139 zł - uczestnictwo 1-2 osób 199 zł - uczestnictwo 3-4 osób Żadnych dodatkowych kosztów! Wiecej szczegółów po kliknięciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa


„Kurs Golfa 5-tygodni”

450 zł za osobę za "Kurs Golfa 5 Tygodni". 5 Lekcji w środy lub soboty od 17:30 do 19:30. Kurs ten obejmuje, 10 godzin zajęć w grupie z wykwalifikowanym trenerem, wstęp na tereny treningowe oraz pole golfowe podczas zajęć, kije i piłki podczas zajęć, zniżka na żetony na strzelnicę oraz zniżka 50% na wejście na pole golfowe między zajęciami oraz sprzęt, specjalne oferty kontynuacji gry w golfa po zakończeniu kursu. Żadnych dodatkowych kosztów! Wiecej szczegółów po kliknieciu w zdjęcie.


Binowo Nauka gry w golfa


„Kurs Premium”

1250 pln za 3 miesięczny kurs nauki gry w golfa - "Kurs Premium"
W cenie: opieka trenerska, żetony na strzelnicę golfową, korzystanie ze sprzętu golfowego do wyłącznej dyspozycji, 3 miesięczne członkostwo na 9 dołkowym polu golfowym, zniżkę 10% w restauracji, zniżkę 10% Pro Shopie, specjalne ceny uczestnictwa w turniejach golfowych, możliwości korzystania z terenów treningowych. Szczegóły oferty kursu po kliknięciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem na stronie
na pewno przekona tych niezdecydowanych ;)
Dlaczego golf?

""Przekonaj się sam i odwiedź Binowo Park Golf Club!"


Galeria - Kurs nauki gry w golfa

  • 1
  • 2