fbpx
Pola Golfowe: dostępne | Driving Range: dostępny | Carts: dostępne | Recepcja:8:00-20:00

Binowo Binowo Nauka gry w golfa

Poniżej kilka propozycji, które w formie Vouchera świetnie sprawdzą się jako prezent pod choinką!
Gotowy (imienny) Voucher możemy przesłać mailowo, pocztą lub możecie go odebrać bezpośrednio w Klubie! Voucher będzie ważny przez cały nadchodzący sezon 2023. Podarujcie bliskim golf na święta! :)

"Spróbuj Golfa"

Spróbuj golfa to program 90 min treningu golfowego z wykwalifikowanym trenerem! W cenie: opieka trenerska, wejście na pole,sprzęt, piłki! Cena za spotkanie: 239 zł - uczestnictwo 1-2 osób 299 zł - uczestnictwo 3-4 osób Żadnych dodatkowych kosztów! Wiecej szczegółów po kliknięciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa"Lekcja Indywdiualna z Trenerem PGA PRO"

Indywidualna 45 minutowa lekcja gry w golfa z trenerem PGA PRO - Binowo Park Golf Club łącznie z całym potrzebnym sprzętem golfowym.
Cena Pakietu: 359 zł/osobę

Binowo Nauka gry w golfa


"4 - tygodniowy kurs Golfa"

650 zł za osobę za "Kurs Golfa 4 Tygodni". 4 Lekcje w środy lub soboty od 17:30 do 19:30. Kurs ten obejmuje, 10 godzin zajęć w grupie z wykwalifikowanym trenerem, wstęp na tereny treningowe oraz pole golfowe podczas zajęć, kije i piłki podczas zajęć, zniżka na żetony na strzelnicę oraz zniżka 50% na wejście na pole golfowe między zajęciami oraz sprzęt, specjalne oferty kontynuacji gry w golfa po zakończeniu kursu. Żadnych dodatkowych kosztów! Wiecej szczegółów po kliknieciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa


"Kurs Golfa II Stopnia"

Zajęcia grupowe dla absolwentów Kursów dla Początkujących. Na treningach pod okiem Janusza Kuliga PGA PRO możesz zrobić kolejny golfowy krok, podwyższając poziom swoich umiejętności i dążąc do wyrobienia karty handicapowej (licencji zawodniczej). Koszt Kursu: 650 zł

Binowo Nauka gry w golfa


"Inne pomysły:"
- indywidualna lekcja z Trenerem PGA Pro
- bilet wejścia na całodzienną grę na 9 dołkowym polu
- bilet wejścia na całodzinną grę na 18 dołkowym polu
- romantyczna kolacja dla dwóch osób w Restauracji Binowo Park
- członkostwo w klubie Binowo Park na 9 dołkowym polu
- członkostwo w klubie Binowo Park na Mistrzowskim 18 dołkowym Polu Golfowym
- oraz inne ....
Masz swój pomysł na prezent, wyslij zapytanie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pomożemy go Tobie przygotować.


Zapraszamy!


Galeria - Kurs nauki gry w golfa

  • 1
  • 2